Aktualności

NOWOŚCI NOWOŚCI NOWOŚCI OD 1 PAŹDZIERNIKA

Nabór wciąż trwa !!!!
Dołącz do naszych grup ze swoim maluchem !  Codziennie nasze grupy rosną w siłę ! I co dzień poznajemy nowe Power Kidsy z wielką mocą enegrii !! <3 NOWOŚCI NOWOŚCI NOWOŚCI 

Jeśli twoja praca nie pozwala ci na to by odebrać malucha o czasie ze szkoły lub przedszkola ,
Jeśli chcesz  mu pomóc w lekcjach ale nie umiesz mu wytłumaczyć danej lekcji 
Jeśli chcesz odebrać swoje dziecko po pracy z odrobionymi lekcjami i mega zadowolone , to zapraszamy do nas !! 

PRYWATNA ŚWIETLICA SPORTOWA ! BEZ LIMITU GODZIN ! z ZAJĘCIAMI ! z POSIŁKAMI ! RUSZA JUŻ OD 5 PAŹDZIERNIKA !!! 
MOŻNA WYBIERAĆ POSZCZEGÓLNE DNI ! z NAMI TWÓJ MALUCH BĘDZIE SZCZĘŚLIWY !
ZADZWOŃ DO NAS ! POZNAJ NAS ! ZOBACZ ! NIE BĘDZIESZ ŻAŁOWAĆ ! SALA DO ODRABIANIA LEKCJI Z PROFESJONALNĄ KADRĄ ! POKOJE RELASKU ! SALA SPORTOWA ! 


NOWE ZAJĘCIA OD 1 PAŻDZIERNIK
A !!

- Spotykamy się w każdą sobotę o 11:00 rodzinami ( koniecznie musi być z tobą twój maluch ! <3
- Ładna pogoda ? Wychodzimy w teren , brzydka trenujemy w Akademii !
- Bawimy się ! Uczymy się bronić ! My modelujemy sylwetki a nasze dzieci się świetnie bawią ! :) <3 <3 <3
- W końcu ROBIMY COŚ RAZEM ! RODZINĄ <3 <3 <3
My będziemy trenować w trójkę ;) a wy ? ;)
Ruszcie się i zacznijcie coś robić rodziną !!! To będzie wielka radość nie tylko dla naszych dzieci ale i dla nas samych ! Sami się przekonacie ! :)
Rodzice z maluchami z Power Kids Karnet miesięczny 50 zł ! ( Nie ważne ile liczy wasza rodzina osób )
Pozostałe rodziny 80 zł karnet miesięczny ( nie ważne ile liczy wasza rodzina )
Akceptujemy karty MULTISPORT, OK SYSTEM , FIT PROFIT !

DO STARTU ! GOTOWI ! START !!
Zdjęcie użytkownika Akademia POWER KIDS.#2016-09-16 23:22
Joanna
Rogowska

NOWY NABÓR DO WSZYSTKICH GRUP !!

Cześć Kochani ! <3
Tak bardzo cieszę się że Akademia Power Kids zdobywa tak ogormnę uznanie . Została stworzona z moich marzeń . Dzięki Ex Platformie naszemu głównemu sponsorowi moje marzenia zamieniły się na real.

Otwieramy nowe grupy!
Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 3-12 lat na różne wariacje ;) !

Od 3-5 lat zapraszamy na Smerfy, które mam przyjemność prowadzić .

Bjj to już poważniejsza sprawa do tego zaprasza mój mąż uznawany za jednego z najlepszych trenerów w Polsce, czarny pas Bjj, Marcin Rogowski . To właśnie on i jego zaawansowana grupa dzieciaków w tym roku zdobyła Misrzostwo Polski !

Nowością jest Judo . Prowadzi je Bartek Anderwald, wieloletni trener dzieci . Pasja i cudowne podejście to cechuje Bartka!

Zapraszamy również na zajęcia MMA KIDS . Zajęcia prowadzone będą przez numer jeden w Polsce w swojej wadze, Marcina "Bj" Lasotę! Dzieci na zajęciach MMA uczą się głównie samoobrony.

Sobotnie zajęcia są nowością . Sama mając rodzinę wiem jak brak nam czasu by powariować z dziećmi . Smutna prawda ale... tak wygląda świat . Sobota to dzień kiedy możemy coś porobić <3

Poróbmy coś razem <3
 

W grafiku napisałam że zajęcia trwają godzinę , ale jak naprawdę będzie to nie wiem ;) Może więcej ...
Mam tyle pomysłów <3 ! Nie koniecznie czas spędzać będziemy w AKademii . To ma być czas dla nas , dla naszej rodziny :) Będzie super !
#2016-09-01 21:29
Joanna
Rogowska

Grafik

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
11:30
60 minut
FAMILY DAY
Dla całej rodziny
Asia Marcin i Adrianek
17:00
60 minut
MMA KIDS
6-12 lat
Marcin Lasota
60 minut
MMA KIDS
6-12
Marcin Lasota
17:15
45 minut
SMERFY
3-5 lat
Ciocia Asia
45 minut
SMERFY
3-5 lat
Ciocia Asia
18:00
75 minut
BJJ KIDS
grupa zaawansowana
Marcin Rogowski
BJJ KIDS
Nowa grupa
Marcin Rogowski
75 minut
BJJ KIDS
Grupa zaawansowana
Marcin Rogowski
60 minut
BJJ KIDS
Nowa grupa
Marcin Rogowski
18:30
60 minut
BJJ KIDS
Grupa Zawodnicza
Marcin Rogowski
19:00
60 minut
JUDO
od 5 lat
Bartek Anderwald
60 minut
JUDO
od 5 lat
Bartek Anderwald

O nas

Akademia Power Kids 
 Njapierw były zawody ....Kiedy pierwszy raz zorganizowałam zawody Ogólnopolskie Nie wiedziałam że po dwóch latach staną się najważniejszą imprezą dla dzieci w Polsce. To było moje marzenie, by dzieciaki nie stresowały się podczas startów.I tak się stało . Któregoś dnia obudziłam się z nowym pomysłem  .. . Marzyłam, by dzieci kochały do mnie przychodzić i ćwiczyć. Chciałam wygrywać z tabletem i smarfonem i udaje się! Poznałam cudownych ludzi wierzących we mnie ,którzy zmienili moje marzenie w rzeczywistość ! Mowa o moim sponsorze Ex Platformie , która dba, by dzieci miały wszystko to co potrzebują mieć w Akademii . Maluchy wolą przyjść na trening ,jechać ze mną na wycieczkę, przyjść w wakacje , posiedzieć po prostu w klubie ze mną niż w domu przed tv . Akademia Power Kids to Akademia wszystkich dzieci, kiedy kończy się dzień jest tak pusto bez słowa "ciocia" ! Tak jak od siebie tak i od mojej Kadry wymagam zawsze 100 % zaangażowania .


Kto ją prowadzi ?


Ja... Nie wyobrażam sobie nie spotykać się z moimi maluchami ! Dlatego jestem dla nich zawsze. W raz z moimi pomocnikami staramy się by dzieci czuły się jak w domu  Moi rodzice w genach przekazali mi miłość do dzieci . W swoich latach pełnili najważniejsze funkcję w ZHP jeżdżąc na obozy i zarządzając ogromną ilością dzieci i młodzieży. Prekazali mi że najważniejsza jest rodzina i ciepło rodzinnego ogniska i ja to przekazuje dalej <3 Bardzo cieszę się że zdobyłam zaufanie już tak wielu rodziców ! <3 Dzięki ! Wiecie że jesteście mi bardzo bliscy <3


Treningi

 • 1 Smerfy
  Zajęcia kierowane do najmłodszych maluchów w wieku 3-5 lat . Zajęcia odbywają się na mniejszej sali Akademii wyłożonej materacami . Zajęcia polegają na pokazaniu dzieciom, iż sport to fajna zabawa.

  Dzieci nie trenują na sobie w parach , a na dużych miękkich maskotkach. Zajęcia prowadzone są poprzez gry sportowe z elementami podstawowych ćwiczeń nawiązujących do sportów walki. Zajęcia trwaja 45 minut.
 • 2 Brazylijskie Jiu-jiutsu
  Zajęcia dla dzieci od 5 do 13 lat . Jest to głównie styl oparty na chwytach w parterze. Dzieci uczą się rywalizacji sportowej oraz zaczynają rozumieć pojęcie "ducha walki". Poprawiają sprawność fizyczną jak i korygują wady postawy . Podczas rozgrzewki bawią się w całej grupie. Zajęcia uświadamiają dzieciom jak ważny jest sport i zdrowy tryb życia. Pomagają w korygowaniu skrzywienia kręgosłupa.
  Możemy się pochwalić tym, że nasze dzieci zostały Mistrzem Polski 2016 roku
 • 3 Judo
  Założeniem jest harmonijny rozwój sprawności dzieci w wieku 5-13 z naciskiem na kształtowanie koordynacji ruchowej. Trening składa się z kilku elementów: gimnastycznych, akrobatycznych, biegów, skoków oraz zabaw .Zajęcia prowadzone są w dużym tempie ale przy świetnej zabawie Szczególna uwaga zwracana jest na naukę umiejętności prawidłowego padania, co ma zmniejszyć ryzyko narażenia zdrowia w codziennym funkcjonowaniu naszych dzieci (urazy głowy, złamania, zwichnięcia i skręcenia kończyn).
 • 4 MMA
  Połączeniu wielu stylów walki w jeden .Zajęcia tylko i wyłącznie dla dzieci 6-12 lat . Zajęcia pomagają w rozwijaniu wiedzy na temat sportów walki. Nasi trenerzy ucząc tego sportu walki kładą nacisk na samoobronę jak i również poprawienie samooceny młodych adeptów. Naszym zadaniem jest pokazanie wczesnej młodzieży że sporty walki służą do samoobrony i doskonaleniu swojej sylwetki i rozwijaniu pasji a nie do innych celów.

Urodziny

Jeśli tu jesteś Drogi Rodzicu to znaczy, że Twój maluch niebawem obchodzi urodziny ! :) Nasza oferta jest kierowana do wszystkich rodziców i ich dzieci w wieku 3-13 lat. Ponieważ bardzo dobrze wiemy, że dzieci w różnym wieku mają różne zainteresowania. Do każdego jubilata podchodzimy indywidualnie. Nad każdymi urodzinami będzie czuwać organizator wielu eventów oraz pomysłodawca największych zawodów dla dzieci w Polsce Power Kids - Joanna Rogowska. To właśnie ona zadba i wymyśli urodziny dla każdego dziecka z osobna, według jego zainteresowań. Dzieci w wieku 7-13 lat mają dodatkową gratkę, gdyż sami wiemy, że figloraj już nie jest dla nich .

Zawody sportowe podczas urodzin, czy tworzenie własnego boiska oraz zabawa na sali sportowej, gdzie są wszystkie potrzebne elementy do świetnej zabawy, w tym wieku to tylko namiastka tego, co możemy stworzyć dla Twojego dziecka. Dziewczynki mogą również liczyć na świetną przygodę podczas urodzin - projektowanie ubrań, a może nauka super mocy? Wszystko można indywidualnie ustalić. Gwarantujemy, że takich urodzin Twoje dziecko jeszcze nie miało i będzie je pamiętało przez lata.

Świetlica

Prywatna Świetlica
To nowość w Power Kids

Z racji ogromnego zainteresowania naszą Akademią postanowiliśmy stworzyć wyjątkową Świetlice dla dzieci . Odbieramy dzieci ze szkoły , dajemy pyszny posiłek regeneracyjny, nasza wykwalifikowana kadra nauczycielska ,która pracuje w szkołach odrabia wszystkie lekcje, a następnie maluchy w dwóch przygotowanych specjalnie pokojach i sali sportowej mają czas dla siebie by porobić to co kochają <3 Nad wszystkim czuwa ukochana ciocia Asia . Dzieci są najedzone, lekcje odrobione i szczęśliwe tak samo jak i rodzice którzy po całym dniu pracy nie muszą martwić się co dzieci mają zadane i jak tu z nimi odrobić lekcje.Z nami twoje dziecko będzie tak długo jak tego potrzebujesz i zapewniamy cię że nie będzie się nudziło ;)
Gwarantujemy kameralną grupę

Ferie Półkolonie

Zaczęło się ... gdy miałam trzy lata ... To piersze wspomnienie jakie mam w głowie do dziś. Stałam przy domku Góralskim w Zakopanem i śpiewałam piosenkę góralską.Wtedy Góral ,który mnie zobaczył podszedł i zaczął rozmawiać. Było to ogromne przeżycie dla mnie. A ty jakie masz wspomnienie? Dalej pamiętam cudowne podchody zorganizowane prze mamę kolezanki ,które obchodziła urodziny , pamiętam też cudowna wycieczkę , magiczną i Panią Jolę w przedszkolu , była taka kochana bo przytulała i wciąż się uśmiechała. Każdy z nas ma wspomnienia z dzieciństwa. Kiedy urodziłam syna zrozumiałam że nasze wspomnienia buduje nasz świat. Im dłużej żyjemy w Magii jaką daje wyobraźnia dziecięca , tym więcej wspomnień na dalsze życie. I na tym kochani bazuję. Wszystko co robię i organizuję dla dzieci staram się by zapamiętali do końca życia. Półkolonie, obozy , wycieczki , przygody , ferie staram się by były dla nich wydarzeniem , które zapamiętają na lata. Kocham ich świat wyobraźnij . Łatwo mi jest ich zrozumieć, gdyż ja wciąż dzięki nim jestem do niego  przez nich zapraszana. Ich zachowania i opowieści dają mi wciąż to nowe pomysły. I tak tworzymy nowe wspomnienia ... Cudowne i magiczne

Cennik

Świetlica Sportowa

W cenie Odebranie dziecka ze szkoły , odrabianie lekcji z nauczycielem w naszej Akademii w specjalnie przygotowanej sali , regeneracyjne posiłki , Zajęcia dodatkowe , czas na relaks w specjalnie wyposażonych pokojach
 • 350
  dwa razy w tygodniu ( cały miesiąc)
 • 50 zł
  Dzień
 • 150 zł
  tydzień
 • 550 zł
  Cały miesiąc
Przy podpisaniu umowy na cały rok obowiązuje zniżka
Dla dzieci uczestniczące z zajęciach Power Kids ( urodziny , półkolonie , ferie, wycieczki ,treningi ) również zniżka.Zadzwoń i zapytaj

Zajęcia:

 • 80 zł
  karnet miesięczny na jedną wybraną dyscyplinę
 • 150 zł
  karnet miesięczny na dwie wybrane dyscypliny
 • 200 zł
  karnet miesięczny na wszystkie dyscypliny, dodatkowo opieka nad dzieckiem od godziny 17 do 20, jeśli zaistnieje taka potrzeba

Urodziny:

pakiet standard

Dwie godziny zabaw z animatorkami w tematyce wybranej przez jubilata, nakrycie stołu tematyczne, program imprezy ustalony wcześniej i zaakceptowany przez jubilata, napoje bez limitu, filmik z urodzin oraz zaproszenia
 • 20 zł
  za dziecko, minimum 9 dzieci
Dzieci do lat trzech z rodzeństwem - bezpłatnie
Urodziny odbywają się tylko w soboty i niedziele.
Istnieje możliwość zorganizowania urodzin rodzinnych dla dziecka.
Menu, wystrój jak i program uzgadniamy indywidualnie.

Urodziny:

pakiet premium

Pakiet standard + poczęstunek ( np. paluszki, chrupki, owoce, popcorn ).
Poczęstunek jest uzgadniany indywidualnie .
 • 25 zł
  za dziecko, minimum 9 dzieci
Dzieci do lat trzech z rodzeństwem - bezpłatnie
Urodziny odbywają się tylko w soboty i niedziele.
Istnieje możliwość zorganizowania urodzin rodzinnych dla dziecka.
Menu, wystrój jak i program uzgadniamy indywidualnie.

Urodziny:

pakiet gold

Pakiet Premium + tort 2kg ( do wyboru tematyczny i niespodzianka dla gości), upominki w formie pamiątkowych zabawek lub nagród w konkursach
 • 40 zł
  za dziecko, minimum 9 dzieci
Dzieci do lat trzech z rodzeństwem - bezpłatnie
Urodziny odbywają się tylko w soboty i niedziele.
Istnieje możliwość zorganizowania urodzin rodzinnych dla dziecka.
Menu, wystrój jak i program uzgadniamy indywidualnie.

Kontakt

Adres:

ul. Uniwersytecka 17
90-243 Łódź
powerkidsakademia